| linus42 a întrebat:

Cu ce as putea sa ma epilez ca sa nu imi mai iasa fire de par sub piele, s-au cu ce sa imi exfoliez pielea inainte de epilare? Dau FUNDA, MS...

Răspuns Câştigător
| RoxanaTM a răspuns:

Se poate calitate si la pret rezonabil. Unii platesc mult doar asa de fite sa spuna mai departe cat ia costat, cat au investit in ei. Eu vad rezultatele la mine, intai incerc, apoi recomand.winking

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca ai 1000€ te duci la cabinet cu tratament laser si iti elimina parul definitiv dar nu spera tu ca acasa poti ramane fara par sub piele.

| RoxanaTM a răspuns (pentru mgtow):

1000 de euro?! laughing cred ca glumesti...e mult mai ieftin, cu IPL, laserul e de trecut.
In Timisoara stiu eu un salon bun, cu 124 ron sedinta, in cateva sedinte ai scapat de par.

| mgtow a răspuns (pentru RoxanaTM):

Dar calitatea e scumpa, asa am auzit eu.