| Yiellenna a întrebat:

Cum pot obține un tatuaj acasă?

7 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Mhmm, topesti pasta de pix, si...cel mai bine te duci la un specialist, sau vorbeste cu cativa 'vietasi' care au fost prin facultate, si te vor invata ei happy Nu te sfatuiesc sa iti faci tu acasa vreo lebada si sa iti iasa vreo ratusca urata tongue

| FruttiFresh300 a răspuns:

Am eu o varianta mai ieftina și mai simpla decât cea cu guma. Iei un pix și te apuci de mâzgălit. Partea faina e ca dacă greșești, se duce cu apa și săpun, deci ai mai multe încercări. Bafta! happy

Răspuns utilizator avertizat
| utilizatornou18 a răspuns:

Hey intra pe tatuette, acolo gasesti la doar 20 lei folia! Temporare bineinteles! Tigrii coronite tot ce doresti..par reale si sunt rezistente la apa. Ii gasesti pe Fb sau Instagram, te pup

| elena97890 a răspuns:

Eye-liner + fixativ, sau daca vrei sa se poata face acasa poti sa cumperi benzi de alea din magazine cu tot felul de modele

| alexandru303 a răspuns:

Poți dacă ai aparate și tot ce iți trebuie, dar cel mai bine e să mergi la "profesioniști".laughing

| Dany_Daniel_1995 a răspuns:

Uita-te pe youtub îți arata tutorial cum sa faci mașină de făcut.