| alexandradobre28 a întrebat:

Cum pot sa activez datele mobile 3G la Blackview ultra? Ca am intrat la setari, la retele mobile, am dat la nume puncte de acces si de acolo ce fac?

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu trebuia sa umbli acolo. Trebuia sa ceri setarile de la firma de telefonie la care ai cartelă / abonament. Nu e tarziu sa faci asta nici acum.

| Scorpiel a răspuns:

Depinde de retea, Vodafone, Telekom si Orange le trimit ei si trebuie memorate, la Digi trebuie sa configurezi tu manual.