| xOneTwoThree a întrebat:

Cum pot sa am buzele mai subtiri?; o3 Nu o luati in gluma happy. Fundaa

Răspuns Câştigător
| 7Azaky a răspuns:

Nu cred ca se poate asa ceva!(poate doar prin chirurgie plastica)
Dar sa stii ca baietilor le plac buzele mai carnoase :*!
Totusi daca te deranjeaza atat de tare, cred ca exista unele machiaje care sa iti faca buzele sa para mai subtiri!(dar pentru asta va trebui sa cauti singura pe google, sau sa te ajute o fata, eu nu le am cu machiajele pentru ca sunt baiat si sincer nici nu prea imi plac mie machiajele pe fetele tinere :*)
Sper ca ti'am fost de folos cu ceva!
Te :* si o seara placuta...si propunerea mea e sa-ti lasi buzele asa cum sunt, ca o sa aiba grija un baiat de ele si o sa le iubeasca asa cum sunt, cum ar trebui sa o faci si tu!:*

8 răspunsuri:
| cHoCollaTeFllory a răspuns:

Buna. In loc sa-ti scriu ''un roman'' despre '' trebuie sa accepti asa cum esti, pute-ai sa suferi de o anumita boala (Doamne Fereste!) si sa nu se uite nimeni la tine.'' Mai bine ti0as zice ca, eu le am subtiri, si nu e nimic ''fain'' in asta. Eu din contra, le vreau mai groase, maribig grin. Baietilor le plac. Si nu de asta, ci... asa sunt mai frumoase, feminine! ^_^ Bafta:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Faci muflex de 2 ori pe zi! laughing

| Dana211 a răspuns:

Singura posibilitate este operatia estetica alta solutie nu exista

| Kyrie a răspuns:

Botox
laughing

| CadeamiarMaseaua a răspuns:

Mai taie din ele da-le dracu laughing

| BoboDafuq a răspuns:

Dar ce au frate? straight face

| xOneTwoThree explică (pentru BoboDafuq):

Nu sunt ale mele, ale unei prietene! Rade lumea de ea happy.

| BoboDafuq a răspuns (pentru xOneTwoThree):

Lawl... daca cineva o place o sa treaca peste defectul asta o. e
Anyway. operatie.