| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot face buzele sa para mai mari? nu o luati in ras.doar ca eu am buzele foarte subtiri. fundahappy

Răspuns Câştigător
| ElenaErika a răspuns:

Date cu gloss'uri. astea ifera volum buzelor. mai ales alea care sunt special pentru asa cvea
fundabatting eyelashes?

24 răspunsuri:
| IoanaTempah a răspuns:

Foloseste gloss, buzele vor parea mai mariwinking

| Elena1234456 a răspuns:

Incearca luciurile de buze cu efect de marire.Eu am de la Avon si sunt foarte multumita.Au niste substante si simti buzele putin fierbinti - chiar functioneaza!
Un alt truc este sa folosesti creion pentru buze.

| crisbebe a răspuns:

Ai putea sa iti cu un creion de buze dar mai transparent si pe buze ai putea cu roz dar mai incerci tu sau cu rosu sau luciu

| littleladybug a răspuns:

Daca vrei sa ai buze mai pline foloseste un gloss cu ceva piscacios(este unul la avon cu menta) sau da'te cu ardei iute pe buze, iar acestea vor fi mai carnoase. Daca vrei sa faci sa para buzele mai carnoase prin machiaj, dupa ce te dai cu un strugurel pune pe mijlocul buzei un strop de glosswinking

| PetreConstanta a răspuns:

Nu stiu - stii ce se spune despre oamenii cu buze subtiri

| papusikatha a răspuns:

Contur de buze.

| Simpatic a răspuns:

Injectare...

| Eღilia62 a răspuns:

Cu luciu/balsam de buze cu efect de volum(marire a buzelor), gasesti la AVON.

| AislinnLowery a răspuns:

In primul rand ai putea sa incerci sa le faci un contur. apoi ar mai fi o solutie pe care o aplica vedetele ele isi dau cu ruj pe buze apoi cu un gloss de aceeasi culoare isi traseaza pe buza superioara si inferioara cate o jumatate de cerc. nu cred ca m-ai inteles dar uite-te la poza asta cu riri http://4.bp.blogspot.com/......p_2_bd.jpg uita-te atent la buzele ei si vei observa ca o portiune din ea pare umflata dar nu toata. cam asa se face. sper ca ti-am fost de ajutor

Răspuns utilizator avertizat
| AncaElla a răspuns:

Cand te dai cu ruj incearca sa-l tamponezi pe buza, nu sa il intinzi si incearca sa folosesti nuante nude, apropiate pielii tale pentru a da impresia de marire.Bafta!

| ZvT a răspuns:

Prinzi o albina, vie sa fie, si o tii intre buze pana te inteapa.

| biancaalexe a răspuns:

Gloss-ul transparent face buzele sa straluceasca si le scoate in evidenta parand chiar mai mari.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Iti faci operatie estetica...

| entzückendesKätzchen a răspuns:

Creion de buze+glos+buze voluminoase:d

| Áññч a răspuns:

Cauta l Avon un gloss pentru volum sh iatsi`l roz sau rosu culorile astea fac buzele sa arate marii love struck. Eu am buzele maricele dar nici exagerat big grin

| katynegru a răspuns:

Pai si eu le am la fel si sa stii ca trebuie sa te dai doar cu un ruj pe un maro mai de culoarea pielii bronzate chiar daca nu-ti pl incearca si vezi rezultatele ca eu am incercat si a mers! succes, ioana!

| eaespeşăl a răspuns:

Nu stiu, botox thinking ...si eu le am subtiri si nu am simtit nev pana acum sa le fac sa para mai mari

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti dau rapsunsul pe privat happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Balsam si dupa gloss transparent, pentru mai mult volum poti depasii safgeata lui cupidon cu balsam pentru un efect de marire.

| fluturas_9331 a răspuns:

Ioana,aplica glossul incolor doar in mijlocul buzelor nu pe toata suprafata ca de obicei si vei vedea ca are efect mentionez ca si eu fac la fel si sunt multumitawinkingsucces

| Matilda123 a răspuns:

Poti folosi un contur de buze pentru a contura buzele si a le face mai voluminoase un ruj mat si un gloss pr volum si in felul asta buzele vor parea mai mari