| dedfgv a întrebat:

Cum pot sa am gene mai lungi? infara de rimel pentru alungire ca la mine nu a mersstraight face cat mai repede

9 răspunsuri:
| Daria a răspuns:

Uleiul de ricin.
Incearca totusi un rimel pentru volum maxim.Trebuie sa gasesti unul care sa te ajute. happy
Bafta!

| scumpete a răspuns:

Uleiul de ricin este cel mai bun il amd e 6 luni si se vede efectul.

Costa 4 lei si il gasesti la farmaciewinking

iti pui o picatura pe deget si iti dai pe gene... seara. si dim o sa fi unsuros la ochii de aceea trebuie sa te speli.winking

este foarte bunwinking

| NickiMinaj a răspuns:

Aparat pentru intors genele, e usor de folosit si are un efect super si foarte natural.

| Ingerasull99 a răspuns:

Ti le dau eu pe ale mele, pun pariu ca iti vor placea!

| maya_1225 a răspuns:

Da-ti cu ulei de recin, e bun si pentru unghii si par.

| yuLikk a răspuns:

Ulei de ricin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Foloseste ulei de ricinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Uleiu de ricin este bun dar incearca mai intai sa ti le regenerezi

| Gabitza_4589 a răspuns:

Eu folosesc Ardell, un fel de rimel lichid obisnuit vei fi multumita cu siguranta