| FetitzaFrumusik a întrebat:

Cum pot sa fac ca parul sa-mi creasca mult mai repede? Sa fie ceva eficient!winking

5 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

Nu prea ai cum, parul nostru creste cativa cm pe luna.Un sfat bun pentru cresterea parului ar fi sa folosesti ulei de ricin, am auzit peste tot ca este foarte bun.

| Aiied a răspuns:

Cu ulei de ricin sau zeama de lamaie.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca samponul regenerant de la gerovital si masca (nu in fiecare zi masca), ca sa iti hidratezi parul la fiecare spalare incearca un balssam potrivit parului tau dar samponul gerovital face minuni! masca doar o data la 2 saptamani...happy

| gabyella a răspuns:

Doua linguri de ulei de ricin cu doua galbenuse de oua, faci o masca o aplici pe par, dupa care o tii in prosop timp de doua ore si dupa clatesti bine, bine, samponezi si o folosesti minim de doua ori pe saptamana.In plus iti regenereaza firele de par de la radacina si il face mult mai cool.Incearca nu ai nimic de pierdutwinking.

| charlieeeeee a răspuns:

Taie-ti varfurile daca le ai tocite, ajuta. eu am incercat asa si a dat rezultate!:*