| TheBlackSwan a întrebat:

Cum pot sa imi fac parul mai blond, dar fara sa ma vopsesc? funditabatting eyelashes

26 răspunsuri:
| ombladon a răspuns:

Te varuiesti

| J0hn a răspuns:

Iti pui masca de ulei de masline si stai la soare asa cu parul dat cu ulei 30 de minute dupa care te speli bine bine. de 2 ori pe saptamana sa faci asta si parul se decoloreaza natural happy

| zahy a răspuns:

Cel mai ieftin si cel mai bun este apa oxigenata deschide foarte bine culoarea parului te dai cu iel si lasi sa se usuce te dai de atatea ori pana iti iese culoarea preferata dupa ce ajungi la culoarea ideala date cu ulei de masline tinel 30 min pe par si dupa aia spalate.

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Uleiu de masline hraneste parul atata tot nu deschide culoare parului, uleiu de masline este cel mai bun pentru hranirea parului.

| AmanoYuno a răspuns:

Prin fierberea a multor flori de musetel in apa si clatirea parului cu acest amestec

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Crede-ma. mi-a zis un hairstylist si nu cred ca nu se pricepe. incearca sa faci ce ti-am zis. mai poti sa iti pui lamaie in ulei happy

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Lamaina da curata si albeste

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Uleiu de masline este si cel mai buna crema pentru maini incalzesti uleiu si te masezi, uleiu de masline este un miracol pentru corpul uman este foarte sanatos, iti poti clati si gura. Dar sincer folosesc foarte des ulei de masline dar mai blond nu ma face. am dat de vreo 7 ori cu apa oxigenata si mia deschis parul enorm de mult.

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Da-mi un pm cu id'u sa vorbim pe tema asta dupa poti sa im dai ig

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Nu folosesc yahoo mesenger iti dau un PM cu contul de facebook

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Ok

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Il trimiti?

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Ai mesaj de mult pe TPU uitate in stanga unde iti zice intrebarile tale, raspunsurile tate ca ai si mesaje acolo gasesti un mesaj de la mine

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

PM = personal mesage nu te gandi la post meridian

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Dasdasd

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Tu trebuie sa stergi mesaju eu nu am permisiunea

| J0hn a răspuns (pentru zahy):

Sterge raspunsul asta cu fb meu postat aici. nu mesaj Aaaaaaaa si da-mi addd!

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Lool man tu trebuie sa imi dai acept am trimis si mesaj, iar eu nu am permisiunea sa pot sterge mesajele tale. Trebuie sa te uiti in stanga pe site la TPU si scrie Raspunsurile mele intri acolo si vezi unde ai postat adresa de facebook si ai sub un buton rosu unde scrie sterge dai click pe el intri in mail si confirmi

| zahy a răspuns (pentru J0hn):

Vad ca nu te deschurci uite ia adresa asta de yahoo messenger zahyhelp@yahoo.com

| TheBlackSwan explică (pentru zahy):

Pai eu de unde sa fac rost de apa aia oxigenata?

| zahy a răspuns (pentru TheBlackSwan):

De peste tot laughing e 1 leu sau 2 du-te la farmacie gasesti cu siguranta, apa oxigenata este si un bun dezinfectant pentru ranile deschise

| TheBlackSwan explică (pentru zahy):

Si te dai pur si simplu cu ea pe par? big grin

| zahy a răspuns (pentru TheBlackSwan):

Da dai cat sa uzi bine tot parul lasi sa se usuce daca stai la soare sa deschide cularea parului mai rapid. Este singuru mod natural de a deschide parul daca te dai de peste 5 ori pe par necesita spalare ca poate sa arda parul, asa ca date de 4 ori si dupa aia spalate pe cap si iar te dai cat vrei tu de mult sa deschizi culoare. Repet umezesti bine parul cu apa oxigenata lasi sa se usuce dupa care iar uzi parul cu apa oxigenata lasi sa se usuce. si tot asa daca vrei sa il deschizi foarte tare

| zahy a răspuns (pentru TheBlackSwan):

Ai grija la sprancene poate le faci si pe alea blonde laughing acum e decizia ta happy nu trebuie sa torni multa doar uzi parul nu trebuie sa iti curga pe jos apa oxigenata doar unpic il uzi, daca pui mult nu se face mai repede. dupa prima uscare vezi rezultate. dupa 4 utilizari deja esti blond tare. concentratia de apa oxigenata este de 3% vezi sa nu iei din ala de 60% ca iti arzi parul, eu aicia in Italia am gasit de 3, 6%

| Tania_Todea_1997 a răspuns:

Cel mai simplu te speli cu apa oxigenata depinde daca ai parul lung folosesti o sticluta iar daca ai parul scurt jumate sau daca ai parul mediu mai mult de jumate happy

| Marina_Daniliuc_1984 a răspuns:

Incearca COLOR OFF, este un decolorant profesional rusesc ce nu arde parul, e foarte bun: https://www.facebook.com/ColorOffDeLaEstelProfessional, aici vezi mai multe poze, inainte si dupa decolorare, il poti comanda la nr 0754921669