| auroraa a întrebat:

Ce sa fac ca sa am tenul fetei mai deschis, mai alb? merci anticipat ^_^

8 răspunsuri:
| AnnePlatt a răspuns:

Sustin ideea lui "xlollypop". Este mai frumos un ten mai inchis, dar daca tu vrei mai deschis da-te cu pudra! Nu te da cu lamaie! O sa-ti irite tenul.
Solutie care sa fie permanenta tenului nu stiu.

| xlollypop a răspuns:

De ceeee? e mult mai frumos bronzat-dar daca u vrei poti folosi pudra...

| LoveAgain a răspuns:

Date cu lamaie regulat in fiecare zi pana se usuca pe ten dupa care speli cu sapun si dupa pui crema de seara daca o faci seara daca nu crema de fata de zi pentru ziua si gata happy tongue

| auroraa explică (pentru LoveAgain):

Da pielea nu va avea de suferit de la lamie? ca e acid acolo...

| LoveAgain a răspuns (pentru auroraa):

Hmm incearca de cateva ori si ai sa vezi efectele depinde de tenul tau daca e sensibil, uscat, gras, daca il ai uscat nu vor fi probleme ca si eu am incercat si mi-a facut pielea mai fina si mi a hranit pielea acum vezi si tu. prima oara s-ar putea sa te usture pana se obisnuieste pielea acum incearca si ai sa vezi nu iti pot garanta ceva!winking

| LoveAgain a răspuns (pentru auroraa):

Ti-am dat idee acum tu alegi ce-i bine si ce nuwinking tongue

| Rockart a răspuns (pentru auroraa):

Nu te da în prostie cu lămâie. Irită tenul.

| adinaana a răspuns:

Dati cu pudra deschisa sau chiar alba