| andreea11love a întrebat:

Cum pot sa ma imbrac ca sa impresionez un baiat am 11 ani si la scoala trebuie sa fim in uniforma dar cu ce sa ma imbrac la sport?

Răspuns Câştigător
| alecsao a răspuns:

La sport cu trening.nu trebuie sa il impresionezi prin haine stramte, fi tu naturala... acum inteleg rostul uniformelor ca pe vremea mea nu intelegeam!

6 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Pai, doar cu chiloti si cercei

| Azµre a răspuns:

Ai băut ceva?
Sau ce fumezi?! Ce tragi pe nas!? Să știm și noi...

| andreea11love explică (pentru Azµre):

Nimic din cele care ai intrebat si a da KATONKACE mai

| Azµre a răspuns (pentru andreea11love):

Vorbește dracului Românește.

| Peachy a răspuns:

Sincer? La varsta ta ma jucam pititea si diverse jocuri, nu te mai intreba la 11 ani cum sa impresionezi baieti copilareste o sa regreti mult copilaria, joaca-te cat mai poti! Ce as vrea sa mai am si eu varsta ta sa nu am griji si sa ma joc cu papusile, du-te la cursuri de dans, pictura, canto, joaca-te cu prietenii sunt multe altele de facut lasa baietii o sa ai timp sa impresionezi baietii o sa te saturi de ei, ma poti injura acum dar mai tarziu imi vei da dreptate!

| AleFizzy a răspuns:

Nu te imbraca stramt, nu ai ce arata. Fa cum fac eu (am ce arata ) : poarta un tricou mai lung peste o pereche de colanti negri (sau colorati ). Atentie! Trebuie sa fie mai lung de coapse.
Funda? happy