| VFC a întrebat:

Sunt indragostit nebuneste de o fata e in clasa cu mine stiu ca ii place putin de mine cum pot s-o impresionez sa o fac sa ma placa cum sa ma imbrac. vreau sa spun ca avem uniforma la scoala si ma refer sa zicem pantofi, adidasi...etc,etc (intrebare pentru fete)voua ce pantofi va plac la un baiat dati-mi poze in fine
mereu cand o vad am fluturasi in stomac e un lucru bun nu?

4 răspunsuri:
| NEBUNATIKU a răspuns:

Frate daca vrei cu adevarat sa te placa fii tu insuti si pur si simplu spune-i in fata din toata inima... (cum o cheama) as vrea sa stii ca eu te admir foarte mult si te consider frumoasa... mai bagi si tu de la tine. Acest mesaj trebuie sa vina din inima. Aaaaa si inca ceva un parfum si parul astea conteaza cel mai mult. Sper ca te-am ajutat.

| JustmeSorin a răspuns:

Incearca si tu sa fi in pas cu moda, nu genu ala de baiat care parta costum larg, cu doua numere mai mari...Si acorda-i foarte multa atentie, afla ce ii place in materie de muzica, filme, ce principii de viata are, si de fiecare data cand te roaga ceva nu o refuza, orice ar cere. Incepe sa ii spui mici secrete de-ale tale, si fa-o sa creada ca este foarte importanta ca prietena pentru tine. Dupa ceva timp, daca simti ca v-ati apropiat mai mult, spune-i ce simti pentru ea.Pun pariu ca va fi uimita si nu va avea cum sa refuze o relatie cu tine, pentru ca te va respecta si ii va fi oarecum teama sa nu piarda prietenia ta.
P.S: Fa-i foarte multe complimente, si mici cadouri subtile.

| vlad082002 a răspuns:

Add id de mess vlad_tepes08 si discutam fara sa vada nimeni.