| Wirusssssssss123 a întrebat:

Cum pot sa-mi fac parul sa fie cret? Dau funda

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| Arna a răspuns:

Dacă dorești să îți faci părul creț temporar, pentru câteva zile, îți sugerez metoda cu folie de aluminiu. Găsești pe net detalii despre modul în care îți înfășori părul, și videoclipuri gen tutoriale pe Youtube ca să îți fie mai ușor. Eu folosesc metoda aceasta de fiecare dată când îmi doresc o schimbare și e foarte eficientă, iar faptul că nu îți arde părul, așa cum ar face un ondulator, spre exemplu, este un mare bonus. happy Sper să îți fie de folos!

9 răspunsuri:
| DuckDodgers0 a răspuns:

Cu bigudiuri

| kevin9 a răspuns:

Te duci la un salon sau cu bigudiuri

| Wirusssssssss123 explică (pentru kevin9):

Si cat tine parul cret la salon?

| kevin9 a răspuns (pentru Wirusssssssss123):

Il poti face permanent dar cu timpul iti creste, iar cel care creste nu va creste cret, stii ce zic?

| Wirusssssssss123 explică (pentru kevin9):

A deci e o pierdere de bani daca nu e permanent.

| kevin9 a răspuns (pentru Wirusssssssss123):

E permanent exteriorul adica parul ce il ai crescut deja, dar ce iese din gena ta va iesi cum ai ta parul normal.

| Wirusssssssss123 explică (pentru kevin9):

Stiu am inteles asta dar cum toti americanii cand erau mici aveau parul normal si deodata toti au parul cret? La ei tot e aceeasi chestie cu parul normal?