| Deea a întrebat:

Am observat ca la intrebarile "cum sa scap de cosuri" ati raspuns destul de multi cu Zineryt. As dori sa stiu daca a folosit cineva si in cat timp trec cosurile. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| hamsterx a răspuns:

Eu sunt una dintre cele care a raspuns cu : zineryt.pai stiu de el de la o prietena de`a mea, nu stiu exact cat timp s`a dat cu el, gen peste vreo 2 saptamana s`au vazut rezultatele dar stiu ca a avut o perioada buna de timp tenul curat, pana cand nu s`a mai dat.il gasesti la farmacii, eu ti`l recomand pentru ca am vazut efectele cu ochii mei.bafta,te pup:*

14 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

Produsul ajuta in functie de tenul fiecaruia; si eu l-am folosit, peste noapte vedeam rezultatele. Insa nu la toata lumea foloseste.

| →βσσblėėŝ←׃╳ a răspuns:

Si eu am folosit Zineryt dupa 1 saptamana nu am mai avut aproape nici un cos, ti-l recomand happy

| andreea7520 a răspuns:

Coşurile dispar în câteva zile, e foarte foarte bun! Nu mai sta pe gânduri, încearcă şi tu şi dacă nu va funcţiona întreabă un specialist în aşa ceva, el îţi va da tratamente naturale care probabil vor funcţiona mai bine ca Zynerit, merită să încerci oricum!

| Katespunemadroghezcuorbit a răspuns:

Am folosit si este foarte bun! Chestia este ca iti usuca putin fata si trebuie sa ai o crema hidratanta(cum ar fi Nivea). In rest este foarte bun! Dar depinde si de ten. Sper ca te-am ajutat! Succes

| gyo a răspuns:

Si eu am folosit, si nu a fost bun de nimic, sincerstraight face
mi se irita tenul foarte tare si dupa un timp mi.au aparut si mai multe cosuri si am scapat de ele doar cu tratament cu antibiotice.

nu stiu ce sa zic, oricum fiecare are un tip de ten diferit poate la tine ar fi bun...

| anissa a răspuns:

Eu am folosit happydar doar usuca, cosurile si ustura f tare.nu-l mai folosesc incearca eritroacnolhappy

| MihaLoveYou a răspuns:

Depinde cat de des il folosesti, daca te dai de 3 ori pe zi in 1-2 saptamani iti trec cosurile, e foarte buna, farmacista mi l-a recomandatwinking.

| vidiuta a răspuns:

A folosit sora mea insa nu a dat nici un rezultat.Imi pare rau ca te dezamagesc.Intra pe id meu tudorean_romina si o sa-ti dau cateva sfaturi. Te astept.

| udarb a răspuns:

Http://www.psoremiss.ro/? gclid=CLzvq_Xav58CFRyFzAodcyx-zg aici gasesti articole care te-ar putea ajuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l-am folosit...si-a facut efectul foarte rapid.Ma dadeam in fiecare seara si in ziua urmatoare nu mai aveam asa cosuri cu aveam inainte sa-l folosesc. O perioada il foloseam zilnic dar de cateva luni nu mai am nevoie.
Probabil depinde si de ten dar la mine isi facea efectul in urmatoarea zi happy
Succes happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu l`am folosit si inca`l folosesc. Ma dau cu el, atat dimineata cat si seara, si mi-au trecut cosurile, iti curata bine fata, e foarte foarte bunhappy. Il folosesc [,] cam de o luna, cam asa.

Foloseste`l cu incredere!happy Bafta`!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt foarte multumita de el :d. Astept sa usuce cosurile. dupa folosesc after shave si nu mai am nimic pe fata nici macar un semn :p

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E foarte bun, dar dupa ce te dai cu el stai 5 minute si da-te cu o crema ca altfel ti se usuca pielea si iti face mancarimi, oricum merita, succes

| lokita a răspuns:

Depinde si de ten mie mi l-a recomandat medicul dermatolog si nu mi-a facut bine am renuntat...