| osimplafataaaa a întrebat:

Cum pot sa scap de puncte negre cu lamaie?

8 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Folosești lămâie! Logic nu?
winking

| Alverto a răspuns:

Nope
Nu crede tot de pe internet
Ce e făcut de specialiști, e bun. Caută Garnier puncte negre pe google și vei găsi solutia

| zurick a răspuns:

Nu pune lămâie pe față, că faci mult rău pielii tale.
Cea mai sigură metodă de a scăpa de ele, e cea care nu scoate punctele negre, ci le împiedică din a se mai dezvolta, adică acidul salicilic. ( aplicat noaptea, dar nu il aplici deodată frecvent că îți cauzezi alte probleme, începi o dată pe săpt apoi poți ajunge la 2/3 ori pe săptămână, nu mai mult, e un proces de durată, da chiar funcționează.

| Yuoia a răspuns:

Poate doar daca plantezi lamai in porii in care se aduna praful si tu vezi "puncte negre".
De ce crezi tu ca tot ce se scrie pe net este si corect?

| osimplafataaaa explică (pentru Yuoia):

Pai atunci zi tu cum scap de punctele negre

| Yuoia a răspuns (pentru osimplafataaaa):

Cu apa si sapun. Mai ales seara.

| osimplafataaaa explică (pentru Yuoia):

Chiar merge?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu gel de curățare și acest produs
https://www.beautybee.ro/......negre.html https://www.beautybee.ro/......gLccvD_BwE
Dacă ai puncte negre înseamnă că ai un ten mixt sau gras asa ca trebuie sa folosești produse doar care se potrivesc tipului tău de ten.
Contează sa ai și o alimentație cât mai sănătoasă.