| dd3nyzza a întrebat:

Cum pot sa scap de punctele negre sau cel putin sa nu se mai observe asa de tare? Vreau remedii naturiste pentru ca am doar o zi la dispozitie.Multumesc anticipat. Funditahappy.

Răspuns Câştigător
| karmen79 a răspuns:

Buna, ai putea folosi un exfoliant facial, sigur te va ajuta, dar nu intr-o singura zi. Aici gasesti astfel de produse organice, la preturi accesibile. http://www.bio4life.ro/tonice-exfoliante Succes!

2 răspunsuri:
| bfvhjcv a răspuns:

Buna.sa sti ca punctele negre nu dispar intr. o zi.si iti recomand sa mergi la un specialist

| Fury a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE Uite! Incerca nu ai nimic de pierdut!