| loredana_4897 a întrebat:

Cum pot sa slabesc? Am burtica...si nu e prea frumoasa...si cat ar trebui? am 14 ani, 1.65 si 55kg

Răspuns Câştigător
| Gabriela2011 a răspuns:

La inaltimea ta greutate este ideala. Din cate stiu calculul se face din inaltime de ex: 65(de la inaltime 1, 65)-10=55 exact greutatea ta. Pt burtica abdomene in rest nu cerd ca ai avea ce face doar sa te mai abtii putin de la dulciuri. Sau daca mananci intr-o zi ceva dulce a doua zi nu mai mananci deloc. Succes.

6 răspunsuri:
| AnnyXoxo a răspuns:

Dieta asta - Ora 8:00 – 1 cafea.
- Ora 10:00 – 2 oua fierte
- Ora 12:00 – 1 pahar suc de rosii
- Ora 14:00 – 100 g sunca sau 1 felie paine prajita
- Ora 16:00 – 1 mar
- Ora 18:00 – 100 g branza slaba
Se slabeste 1 kg/zi. poti manca daca vrei si o inghetata sau o bomboana sau asa.batting eyelashes dar este mai bine daca te apti

si abdomene cam 50-100 pe zi nu strica deloccccccccc. daca vrei poti si sa alergi

| LovelyKitty2 a răspuns:

Dar nu esti grasa esti exact asa cum trebuie nu te-as sfatui sa slabesti

| redtulip a răspuns:

Daca te simti bine in pielea ta nu te sfatuiesc sa fii altfel!

| Lady_1104 a răspuns:

Cred ca esti bine pentru varsta ta

| frumykaeu a răspuns:

Pai...eu iti zic cum arata verusoara mea, daca te ajuta cu ceva...are 17 ani 1.60m si 48 kg!:*e slabuta!

| laurika2u a răspuns:

Cateva abdomene in fiecare zi. La inaltimea ta, kilogramele sunt ideale. Nu ai nevoie sa slabesti. Cu putin sport rezolvi burtica