| Dollicious a întrebat:

Cum pot scapa de burtica? Si de ce o am desi nu sunt grasa deloc, am 1.70 si 50 kg.

Răspuns Câştigător
| Kristelle a răspuns:

Prin abdomene, muschii se pun in miscare, arzand grasimile. Stai linistita, nu vei avea muschii foarte bine-definiti! Vei elimina grasimile, daca ai si surplus de celulita, iti recomand masaj cu zatz de cafea..este f bun!

3 răspunsuri:
| Kristelle a răspuns:

Prin abdomene. (Iti spun din experienta). O ai, pentru ca toate gasimile se acumuleaza in zona abdomenului. Succes!

| Dollicious explică (pentru Kristelle):

Dar daca faci abdomene nu se formeaza muschii sub stratul de grasime?

| Kristelle a răspuns (pentru Dollicious):

Prin abdomene, muschii se pun in miscare, arzand grasimile. Stai linistita, nu vei avea muschii foarte bine-definiti! Vei elimina grasimile, daca ai si surplus de celulita, iti recomand masaj cu zatz de cafea..este f bun!

| Pinq a răspuns:

Infometeaza-te! si daca mananci ceva te duci la baie si bagi periuta de dinti pe gat sau 2 degete. eu am slabit asa si am si un abdomen dragut si sunt mandra sa ma las vara intr-un tricou cu burta goala...