| BlackAngel01 a întrebat:

Ma puteti ajta si pe mine? Cum pot scapa de celulita, fara crema anticelulita, mersii :*.

Răspuns Câştigător
| GudBad a răspuns:

BUna,ce pot sa-ti spun este din experienta mea, e necesar sa consumi multa apa pe parcursul zile, undeva 1, 5-2 L.Insa totul depinde de stadiul celulitei,dar apa rezolva cat de cat problema,o s avezi singura. Exercitii fizice zilnice,si poti sa incerci masti-cafea naturala cu ulei de masline, le amesteci bine, le pui in zona necesara si acoperi cu pelicola de bucatarie, sau de care ai si asa vreo ora, una jumate.

9 răspunsuri:
| BRoxana a răspuns:

Workout all day all night.glumesc,sau nu chiar, cauta pe youtube exercitii pentru combaterea celulitei din ce zona ai tu nevoie fa-le de 2 ori pe zi impachetata cu o folie dinaia transparenta sa transpiri calumea. Ai aici o serie de alimente pe care ar trebui sau nu ar trebui sa le mananci ...ratare,mai e si chestia cu zatul d cafea, nu pare prea convingatoare dar o poti incerca.nu-ti va fi usor sa scapi de ea dar daca te hidratezi bine(2l de lichide pe zi) si renunti categoric la sucuri carbogazoase energizante etc. + putina vointa o sa reusesti

| BiuL a răspuns:

Masaj anticelulitic + sport (cardio) + multa apa

| Ceriik a răspuns:

Muuuuuuuult sport+mancare sanatoasa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Oricat te-ai chinui, de celulita nu vei putea scapa toata viata, sa stii!
http://www.eva.ro/despre-remedii-celulita/
Te pup!

| xtembix a răspuns:

Sport si o alimentatie sanatoasa. Bafta!:*

| patriiiii89 a răspuns:

Ar trebui ori sa te apuci de un sport ori sa faci tu singura exercitii specifice celulitei.

| Miire a răspuns:

Un regim alimentar sanatos! Incearca dieta dukan. Eu am slabit 3 kg in vreo 3 saptamani cu dieta asta.

| Agentuu a răspuns:

Da cu şmirghel!