| TheLocaKid a întrebat:

Cum pot scapa de cosurile de pe umeri? sad Nu sunt foarte multe dar ma cam enerveaza cand port maieuri. Adevarul e ca eu le cam rup. sad Helpp! Dau funda kiss

Răspuns Câştigător
| Alexandra060396 a răspuns:

Si eu am aceeasi problema, dar nu am gasit o rezolvare.O sa se treaca de la sine, dar stiu e enervant sa le ai prezente pe corp.

2 răspunsuri:
| Adelin_2149 a răspuns:

Daca le rupi ti-se poate infecta eu zic sa le lasi asa ca vor disparea ele si eu am avut si au cazut singure funda?

| anonim_3361 a răspuns:

Cosurile de pe fata mie imi dispar daca ma spal des pe fata... poate functzioneaza si la umeri...eu zic ca merita sa incerci