| andreea_4279 a întrebat:

Cum pot scapa de pistrui? dar fara creme sau piling.

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă nu se retrag ei, după vârsta de 18 ani poți face o terapie cu lumină pulsativă.
Pa, pa.

| madaioana_6029 a răspuns:

Din cate am intele uleiul de ricin este bun pentru pistrui. Acum te mai interesezi si tu, nu stiu sigur.

| Mandy4105 a răspuns:

Imi pare rau sa te dezamagesc da pistruii sunt ceva natural si nu poti scapa de ei... tot ce poti sa faci este sa ii acoperi cu fond de ten insa iti strici pielea daca te dai mereu... si eu am pistrui si la inceput nici eu nu ii suportam. Cu timpul te obisnuiesti cu ei si cine stie, poate chiar o sa iti placa big grin

| Skizzo_7770 a răspuns:

Cand plange via de struguri iti dai pe fata si unde mai ai. Funda?