| denyysss a întrebat:

Cum pot scapa rapid si definutiv de pistrui?
Exista creme?
PLS ajutati-ma!
DAU FUNDA!

5 răspunsuri:
| Pufi1999 a răspuns:

Scoateti-i cu mana si da-mi-i mie. Imi plac mult pistrui. daca nu poti, vin eu si incerf sa-i scot cu patentul...

Gata cu gluma, cred ca nu pot fi scosi. Dar lasa ca sunt draguti pistruii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vei putea scapa definitiv. Plus, ar trebui sa ii consideri un semn de naturalete. Uite ce sexy sunt fotomodelele cu pistrui!
Poti incerca crema Gerovital antiimperfectiuni, iti va mai uniformiza/decolora pielea.

| Farmec a răspuns:

Iti recomandam sa folosesti crema pentru pete si pistrui din gama Farmec (http://farmec.ro/produse/ten/crema-pentru-pete-si-pistrui-164.html). Tratamentul dureaza 6 saptamani si ar fi bine sa-l incepi doar la toamna. Daca totusi vrei sa-l incepi acum, ai grija sa folosesti crema cu factor de protectie solara.Tratamentul cu crema pentru pete şi pistrui are dublu efect: de decolorare şi atenuare a pistruilor şi a petelor de pigmentaţie, dar şi de prevenire a apariţiei acestora.

| denyysss explică:

N-am cum sa fiu "sexy'' fiindca sunt baiat

| CandyHearts a răspuns (pentru denyysss):

Pai si ce? baietii nu pot fi sexy?;) ...tocmai i-am raspuns la o fata care a pus aceeasi intrebare ca tine si i-am dat sa citeasca acest site http://www.jurnalul.ro/......314591.htm nu stiu sigur cum sa scapi de ei ca nu am pistrui, dar am auzit ca lamaia ajuta sau poti sa mergi la dermatolog sau farmacie si sa intrebi... oricum succes