| IForgotMyNameAgain a întrebat:

Cum pot scapa de transpiratia excesiva?

2 răspunsuri:
| Diiona a răspuns:

In cazul cand ai transpiratie excesiva deodorantul natural nu prea te ajuta. Stiu ca exista un fel de substanta speciala care usuca excesiv pielea si cu care te dai in zonele unde ai transpiratie excesiva. Am o prietena care ii transpira excesiv mainile si care foloseste chestia asta, pana sa o foloseasca uda cam 3 pachete te servetele la o lectie si sa nu mai vorbim de foaia care scria. Am sa incerc sa aflu numele produsului si sa ti-l spun dar stiu ca e din strainatate

| ioanatui32 a răspuns:

Date cu spray sau deodorant ( anti-perspirant sau cel normal )