| kUuKii a întrebat:

Cum pot scapa de urmele cosurilor?
Ceva facut acasAthinking

4 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Eritroacnol.

| rahelyta a răspuns:

Lamaie o tai bucatele si de dai cu ea curata si dispar si cosurile big grin sau mai e o varianta cheama cosarul rolling on the floor(glumesc)

| Keshaaa a răspuns:

Cumpara-ti sapun cu sulf(costa pana in 10 lei) de la farmacie, te ajuta sa scapi de cosuri, dar si de matreata daca ai.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acestea vor trece de la sine in timp(dupa maxim 5 luni nu ar trebui sa mai ai vreo problema cu ele). Daca-ti doresti neaparat sa folosesti ceva, poti incerca crema de galbenele(dar nu te astepta la rezultate spectaculoase; poate grabi cu foarte putin disparitia acestora).