| idontgiveafuck2344 a întrebat:

Cum pot scăpa rapid de cearcane?
De dormit, dorm...așa ca vreau ceva care sa ma scape 90%.
Ofer FUNDA!

Răspuns Câştigător
| MayhemChimera a răspuns:

Pai pot incerca o crema anticearcan, iar daca vrei sa nu ti se mai faca asa rapid incearca sa nu mai dormi pe o parte deoarece se exercita o presiunea asupra fetei si din aceasta cauza se fac cearcane, incearca sa dormi pe spate. Sper ca te-am ajutat happy

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Numai copii pe acest site, nici nu stiu ce caut aici, in fine, ba, mai intai trebuie sa afli din ce cauza le ai, trebuie sa tratezi cauza nu efectul, poate ai paraziti, poate ai probleme la ficat poate fi orce, dar oricum nu intelegi, imi bat capul degeaba nu-i asa?

| Cristinaaa57 a răspuns:

Poti sa bagi 2 lingure la congelator, sa le lasi pana a 2a zi si dimineata cand te trezesti sa ti le pui sub cearcane si sa le tii aprox.4 minute, sau poti sa folosesti clasicul anticearcan

| idontgiveafuck2344 explică:

Florentin,poti sa nu te mai bagi in seama, la toate întrebările mele? Ai tu grija de viata ta, nu de a mea...

| irishine a răspuns:

Am incercat si eu cateva trucuri gen cu feliute de castravete sau cartof. Cum ma si asteptam, niciun rezultat laughing asa ca am incercat ulei de ricin seara inainte de culcare. Dimineata am fost multumita de rezultat, ce-i drept nici nu am de fel cearcane foarte pronuntate...dar totusi am vazut diferente multumitoare