| ionela_2221 a întrebat:

Cum pot slabi anume in zona abdomenului?
dar, as vrea cit mai repede, pliz! sad
mersi. fundita celui mai detaliat si organizat raspuns!
big grin big grin big grin big grin big grin big grin big grin

8 răspunsuri:
| KaterinaPetrova a răspuns:

Abdomenelaughing)))))) abdomenele nu te ajuta cu nimic daca vrei sa dai grasimea de pe burta josoh go on

eu zic sa incerci relax and tone:d sau sa alergi.doar asa poti slabi... ma rog.u vrei repede. daca nu doreai asa repede puteai incerca o dieta. trebui sa ai 3 mese pe zi.dim la pranz si seara dar nu mai trz d 6. daca nu mai mananci duopa 6 ...in 3 saptamana maxim slabesti 3 kile min

| KaterinaPetrova a răspuns:

Si nu trebuie sa mananci grasimi deloc. putina paine si fara prajeli.incearca nestle fitness pentru o silueta zvelta.chiar da rezultate. fara FAST FOOOOOD

| Adrian1997 a răspuns:

Alergat, regim, abdomene zilnic... pacat ca nu tot timpul slabesti unde vrei chiar daca slabestitongue

| JustSimple a răspuns:

Faci abdomene zilnic.ce e asa de greu?

| Arturelus a răspuns:

Pai faci abdomene si maninci legume...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Incearca dimineata si seara sa faci aceste exercitii (par usoare dar iti lucreaza abdomenul foarte mult):
http://www.youtube.com/watch?v=WQN1Y13GMkE
Si incearca dupa ora 6.30 sa nu mai mananci.
Bafta!

| CayusMoise a răspuns:

Cand mergi sau faci altceva strange de burta dar nu prea mult

| Kaffeetasse a răspuns:

Alergat, sarit coarda (intre 500-1000 sarituri pe zi), renuntat la grasimi si dulciuri, multe legume si fructe si cam 2 litri de apa pe zi.