| blabla88 a întrebat:

DAU FUNDA celui/celei care imi va raspunde la urmatoarele intrebari.

Am citit pe net despre dieta "balerina. Ce parare aveti? Da roade? si inca ceva, slabesti doar in zona abdomenului?

As vrea o dieta prin care sa pot slabi in zona picioarelor...acolo e problema mare.

Cum pot scapa repede de celulita? ce exercitii sa fac?

As incerca cu crema pentru celulita dar am auzit ca aceste creme sunt destul de scumpe si rezultatele se vad dupa luni de zile.Eu as vrea sa slabesc si sa scap cat de cat de celulita cam intr-o luna si ceva.

Ce imi recomandati?

Dau funda si vot:*

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Brunetica a răspuns:

Eu zic sa incerci dieta Balerina chiar da roade si nu greu de tinut, nu neaparat abdomenul tot corpul... happy

2 răspunsuri:
| KSD a răspuns:

Am slabit 13 kg in 3 saptamani! da roade,la inceput o tii cam greu,pana se obisnuieste stomacul cu cat mai putina hrana,pe parcurs nu o sa simti decat putina senzatie de foame, daca vrei o senzatie de satietate eu am inclus in dieta activia, una la 2-3 zile,si mi-era mai usor, dar cu sport o sa arati si mai excelent, sper ca te-am putut ajuta!

| alinutza62 a răspuns:

Eu cred ca da roade pentru ca si eu am incercat-o si a mers foarte bine, nu doar in zona abdomenului ci si la picioare
pai incearca sa faci niste extensii, abdomene etc.
pai ai putea incerca o crema anti-celulita cum ar fi herbagen si nu este nuci scumpa costa doar 18 lei