| Lenush a întrebat:

imi spune si mie cineva cum s-a terminat filmul "O cenusareasa moderna"? a fost pe acasa tv prin aprilie sau cam asa ceva. nu am vazut sfarsitu. pliz raspuns. fundita pentru cel mai detaliat raspuns. mersi mult de tot...

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! am vazut filmul pe un site de filme piratate dar nu imi amintesc foarte bine sfarsitul (l-am vazut acum 3 ani). Stiu ca cenusareasa a ramas cu baiatul bun. O sa vad sfarsitul din nou si ti-l povestesc ca habar-n-am cum sa trimit link-uri.