| pvg a întrebat:

Cum poti incetini cresterea parului de pe fata?
am 14 ani si jumate si deja se cunoaste ca am par pe fata...
la vara am un eveniment important si nu vreau sa am par pe fara... cu ce as putea sa incetinesc cresterea? am auzit ca daca dau cu apa destul de des parul facial nu mai creste foarte rapid este adrevarat?

3 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Tu in loc sa te bucuri ca devii barbat, altii au peste 20 de ani care se oftica din cauza ca nu le creste barba...
barba e sexy si te ajuta sa ai parte de fofo.
te barbieresti atunci si aia e, mare panica.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Creste, e varsta, e normal sa creasca, inainte de evenimentul respectiv te barbieresti frumos si aia e, nu vad cu ce ar impiedica apa cresterea parului.

| motan444 a răspuns:

E o prostie treaba cu apa si copilu e normal sa iti creasa barba eti barbat ce naiba daca chiar vrei sa incetineasca foloseste ceara daca ai sange in tine sau smulge cu penseta daca e putin