| Janaaaa11 a întrebat:

Cum poți sa devii fotomodel?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Facandu-ti poze de portfoliu si inscriindu-te la o scoala/ agentie de Modeling, unde evident platesti tot.
Sunt probe eliminatorii de varsta si inaltime:
Fete: peste 13 ani si peste 1, 70m;
Baieti: peste 16 ani si peste 1, 82m

https://mra.ro/models/become-a-model

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa ai pana in 20 ani, masurile corespunzatoare si sa ai pile la Botezatu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In afara de fotomodel poti deveni si actrita.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns:

Imi plac fotomodelele, sunt sexy

| Janaaaa11 explică (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Mă scuzi, mi-a scăpat un i. Omul mai și greșește, acum sper că te-am liniștit.

| mihai69 a răspuns (pentru Janaaaa11):

Las', că nici el nu știe.

| Violleta2022 a răspuns (pentru PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida):

Habar nu ai tu, ca "nataraul" cu care iti permiti sa te tragi de sireturi, este de fapt un adult, in toata firea.
Ti-am mai explicat, invata sa vorbesti si sa fii respectuoasa, ca nu vei face purici multi pe forumul asta.

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru Violleta2022):

Hai blocheaza-ma, ca doar atat stii

Tu nu esti capabila sa porti o discutie normala, tu numai sa certii stii

| PapadaniePandemicaCoroanaCrocodilMAMAomida a răspuns (pentru Violleta2022):

Ioneasca1001
cu totii o stiu si daca pun sa caut pe TPU toate mesajele si intrebarile in care userii se plangeau de matale, eu sunt puricele de care ziceai, nu ca tine o intreaga galaxie de ipocrizie si nesimtire