| SaRiNoOtZa a întrebat:

Cum poti slabi 5 kg. in 2 luni?

Răspuns Câştigător
| Aliyaa a răspuns:

Facand zilnic exerciti fizica, mergand la sala, urmand o dieta corespunzatoare(fara paine alba doar paine neagra, mancand multe salate, fructe, fara carte doar peste, sa nu manaci dupa ora 20:00, sa nu mananci dulciuri)Succes!kiss

8 răspunsuri:
| radu a răspuns:

. nu prea stiu ce sfat sa-ti dau. dar eu cred ca cel mai bine e sa intrebi un specialist deoarece unele solutii pot face mai mult rau decat bine din cate am auzit

| costymaximus a răspuns:

Facand sport(miscare)si urand o dieta corespunzatoare.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu aveam butica si am facut intr-o zi vreo 200 de abdomene si a doua zi mi-a zis cineva ca am mai slabit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport Alergare 4-5 kilometrii in fiecare seara si garantat vei slabi si mai mult Pe raspunderea mea

| Didw a răspuns:

Poti face sport

Sa tii dieta

Sa nu mai mananci dulciuri

Mananci alimente mai usoare

Nu mai bei suc

Si cam atat. Te pup :* sper sa te ajute

| iooaaaannnaaa a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa alergi infiecare zi cate 30 40 min. depinde de organism.Si tii o dieta corespunzatoare pentru slabire si daca ai posibilitatea sa te duci la sala:*

| bettina a răspuns:

Buna! Nu vreau sa te dezamagesc, dar.De obicei nici nu se recomanda sa slabesti atat de mult in 2 luni, doar daca ai obezitate morbida.In general se combina dietele lichide cu sportul. Dar sa nu crezi ca daca te infometezi si daca faci sport pana nu mai poti vei slabi, pentru ca organismul tau va tine cu dintii de tot ce ai pentru a rezista. E bine sa consulti un nutritionist care sa iti dea sfaturi in functie de starea ta de sanatate.In caz contrar, vei deveni slaba. dar bolnava.Numai bine!