| Aiureeaaa a întrebat:

Buna
cum sa fac sa cresc mai repede in lvl la barn buddy
sunt la lvl 42 si vreau sa cresc mai repede
niste ide?
fundita
va rooooooggggggggg

Răspuns Câştigător
| ralukyss a răspuns:

Cumpara orhidee.cresti vazand cu ochii.succes

6 răspunsuri:
| Awndre a răspuns:

Iti mai faci un cont si iti tot pui buruieni si gandaci si asa crestihappy. Iti scumperi doar plante care cresc repede cum ar fi avocado si la fiecare tura pui buruieni gandaci si tot asa pana mainelaughing pana cresti lvlthinking

| NobodyHeree a răspuns:

Nu poti sa cresti asa ca prin magie.Trebuie doar sa ai rabdare happy

| Xpert a răspuns:

Plantele te cresc foarte repede! din banii obtinuti iti cumperi cat mai multe animale!]
bafta!

| Lorena_6574 a răspuns:

Am nevoie de vecini plzzz http://www.hi5.com/......pCanvas.do

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai iti mai faci un cont si te adaugi ca vecina si apoi iti tot adaugi buruieni si gandaci de pe contul alalalt...sau cumparatzi multe animale pentru ca de la ele primesti experienta multa...nu stiu daca te referi la Barn Buddy de pe hi5 sau facebook dar eu ma joc Barn Buddy pe hi5 si am lvl 147.

| Andreea_5172 a răspuns:

Pune cele mai scumpe flori pe care le poti cumpara. ele te vor ajuta sa treci mai repede la urmatorul nivel.