| iuliana21 a întrebat:

Cum sa dau volum parului? parul meu e f lung(daca e drept e cu o palma inainte de fund)multumesc

Răspuns Câştigător
| alexa a răspuns:

Incearca o tunsoare care sa dea volum
ceva in scari, sau filat
de asemenea foloseste un sampon si un balsam pentru volum
seara cand dormi prinde. l intr. o coada cat mai sus si da. i drumul dimineata...vei avea mult volum si un aspect placut...la me a functionat depinde acum daca tu ai parul drept sau este un pic ondulat
de asemenea poti sa. l usuci cu capul in jos
multa bafta

16 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Cu fixativ si il tapezi. Sper sa functioneze si la tine!

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@SenseiBro: Esti rau!

| snepy a răspuns:

Baga degetele in priza

| pepenerosu a răspuns:

Pai daca ii zice sa nu turteasca tortu e rau? e chiar de treaba!laughing

| demonangel37 a răspuns:

Poy poti chiar cu un shampon cu volum sau balsam cu volumm

| demonangel37 a răspuns:

Nu e rau e glumetz rolling on the floorrolling on the floor

| bebe_7919 a răspuns:

Cand il usuci stai cu capu in jos, poti de asemenea sa folosesti si sampoane si balsamuri cu efect de volum...altceva... du-te la un beauty salon si iti poate face ceva la kp, astfel incat sa capeti volum:*

| alle_1861 a răspuns:

Ai putea sa ti-l filezi putin si o sa-ti dea ceva volum, plus un sampon pentru volum.

| corina_2894 a răspuns:

Am parul aproape pana la fund si drept! stiu ce inseamna sa fie lipit de cap fara nici un pic de vlaga, volum! iti dau niste sfaturi care ar trebui sa fie bune si pentru parul! cum ti-au spus si alte persoane la spate trebuie filat putin! dar daca nu vrei sa tunzi din el, fa-ti o data pe saptamana masca de par natural cu 2 galbenusuri de oua,zeama de la o jumatate de portocala, o lingura de miere, si 2 3 capsuni pisate daca ai, sunt foarte hranitoare! mai poti dupa ce faci baie i-ati un piaptan cu dintii foarte desi pune spuma nivea pentru volum ultra strong pe el, si da-ti la radacina(dar doar la radacina)iar dupa aia fa-ti un masaj de cateva sec2 3, pentru a se imprastia pe tot scalpul! usucate cu capul in jos iar cand este aproape uscat da-i si un vant de aer rece! nu exagera cu spuma ca dupa aia o sa para ca este nespalat, si nu iti da doar in varf, ia bucata cu bucata! sper ca am putut sa te ajut cu ceva! mult succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand il usuci, stai aplecata, cu capul in jos
tinet-l prins intr-o coada pe varful capului, cand esti in casa
foloseste sampoane pentru volum de la Garnier sau Londa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa-ti un coc in forma de tort cu mai multe etaje, sa vezi atunci volum laughing Doar ca trebuie sa feresti cind urci in autobuz, ca de mers cu taxiu' nici nu poate fi vorba... turtesti tortu' si e pacat de el dreak rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ardnaxur1961 devil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mulsumesc, mulsumesc happy dar am uitat sa adaug. Pe tort trebuie sa pui si niste zahar pudra, sa fie mai realist rolling on the floor Sa vezi ce tusesc si stranuta toti in jurul tau daca bate putin vintu si le intra zaharul pudra in nas rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu zic sa il tunzi. Si sa iti ia coafeza mai mult din calota. Ca sa dai volum. Nu stiu cat volum poti sa ai din sampoane si toate alea. Varianta cu capul in jos cand il usuci ar merge si tot atunci sa il dai cu fixativ push up. Dar atata timpi cat il ai atat de lung... nu cred ca poti avea volum pentru ca parul atarna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Schimbă forma părului printr-o tunsoare care oferă volum părului.
În completare sunt necesare și șamponul și balsamul pentru volum.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca cu spuma si ceara de par cred ca va merge la mine merge