| miauu a întrebat:

am o problema.inainte aveam parul drept si ma filam foarte mult. iar acum il am lung dar e undulat un pic.il indrept cu placa.sta un pic drept apoi se unduleaza si-si pierde volumu.cine stie ce ar trebui sa fac? cum as putea sa dau mult volum parului? multumesc

Răspuns Câştigător
| broscutsaaa a răspuns:

Eu am foarte volum. si nu stiu cum sa scap de el.

Infinge`ti mainile in par si scutura`l. il dai pe fata si apoi pe spate. iti treci degetele prin el si Voila! coafiura nedezordonata plina de volum happy

Daca nu intelegi poate gasesc o poza ceva sa-ti arat. tongue

3 răspunsuri:
| miauu explică:

Ce pot folosi pentru volum?

| miauu explică:

Asa fac de fiecare data..il dau cu o tona de fixativ dar degeaba.si sampon pentru volum folosescstraight face

| broscutsaaa a răspuns:

Pentru volum poti folosi wash&go sau. alte sampoane pe care scrie extra volum.

Chiar functioneaza happy