| ydal a întrebat:

Cum sa deschid culoarea parului fara sa folosesc pudra de decolorat? M-am vopsit recent si nu stiu de ce, in loc de aramiu a iesit un castaniu inchissad
Astept sfaturi, si daca tot se poarta pe aici:"DAU FUNDA, FUNDITA, FUNDOI SAU CUM SE MAI SPUNE"

2 răspunsuri:
| calugaruandreea a răspuns:

Foloseste vopsea de la garnier deschide parul foarte bine! eu doar garnier folosesc de cativa ani si sunt foarte multumita de aceasta vopsea.

| Iulyna a răspuns:

Buna. Daca chiar vrei sa iti decolorezi parul putin cate putin ai putea sa folosesti un sampon special ( intrebi la un magazin de cosmetice ) dar in niciun caz sampoane care fac culoarea intensa... Funda?