| pufyy a întrebat:

Cum sa editez o poza?
Am o poza din care am taiat pers de langa mine inda i'a ramas mana pe umarul meu..cum sa o editez sa nu se mai vada? Cu ce program?

Răspuns Câştigător
| Monica0714 a răspuns:

Buna. :*. Programe de editat: picasa 3, photoscape, pizap.ro, photoshop.
Eu folosesc cel mai mult picasa 3, consider ca e cel mai bun. Good luck!

5 răspunsuri:
| alecx4music a răspuns:

Daca vrei pot sa iti fac eu poza, se face in photoshop. Lasa-mi o adresa de e-mail pe pm.

| Bogdanovici24 a răspuns:

Cu PHOTOSHOP! Daca nu iti place cauta pe google programe de editat poze.Sunt numeroase? Funda?

| iulyan_9096 a răspuns:

Inceraca cu photoshop.

| aNNtoNyO a răspuns:

Befunky Daca nu te descurci Ad: antonio_a4 funda?

| cosminutzu90 a răspuns:

Cu pizap o decupezi. Funda?