| frumusetemika2009 a întrebat:

Cum sa fac ca sa ma inscriu la emisiunea faci fata faci bani de pe kanal d

4 răspunsuri:
| Copil.rouz.:x a răspuns:

Emisiunea e aranjatahappy

Verisoara prietenei mele participa, si iti spun sigur ca este aranjata...

| username_8290 a răspuns:

Uita`te pe site`ul kanal D.

Bine am momente in care cred ca emisiunea e aranjata.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Va rog daca puteti sa ma ajutati cu emisiuna pe care o dati la kanal d poate imi gasesc si eu familia pentru ca eu am fost la casa de copi si tot i-am cautat pe mine ma ckeama caldarar stelian si as avea rugamintea daca puteti pe tatal meu il ckeama caldarar traian va rog nu cer alceva de cit sa ma ajutati sa imi gasesc tata si mama va multumesc anticipa asta este numarul meu 0743635032