| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am nasul mai mic, inafara de machiaj?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Operatie estetica.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mîna! Fii multumită de tine asa cum te a lăsat Dumnezeu, bucură te că vezi, că poti merge ca esti sănătoasă din toate punctele de vedere, si lasă aspectul nasului, atit timp cît nu te deranjează, cit nu te doare, nu umbla la el nu îi aduce nici o modificare, cîti ani ai? Să trăiesti, si să fii sănătoasă.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu zis sa te multumesti cu nasul mic.
Ti-ar placea sa ai un nas mare?

| RachelLeary a răspuns:

Operatie estetica, altfel n-ai cum. Iar prin machiaj. de ce nu? Ti-l poti contura folosind un fard mai inchis.