| anonim_4396 a întrebat:

Cum sa fac sa am parul mai lucios? E lung si trebuie sa-l spal des, ca se ingrasa radacinile foarte repede. Orice produs de stralucire pe care l-am incercat mai rau mi-a imbacsit parul, in loc sa mi-l faca mai lucios...

13 răspunsuri:
Janina
| Janina a răspuns:

Masca de par Kalos

| alexa a răspuns:

Inceark un sampon pentru tipul tau de par si de asemenea un balsam de preferat din aceeasi gama
si inainte de a face baie piaptana. te pentru a nu fii incurkt k poate si asta e un motiv
de asemenea lasa. l sa se usuce o perioada singur fara a folosi placa sau feonul
si sa nu bagi foarte des mana prin el pentru ca si asta e un motiv pentru care se ingrasa asa repede
mai piaptana. l si seara inainte de culcare
multa bafta

| borsec a răspuns:

Elseve Nutri Glosse balsam pentru stralucirea parului.

| prettyodd a răspuns:

Iti poti face o masca din: miere, ulei de masline si zeama de lamaie. O lasi in jur de jumatate de ora. Nu miroase prea frumos, dar cel putin pentru mine da rezultate. happy

| prettyodd a răspuns:

Iti poti face o masca din: miere, ulei de masline si zeama de lamaie. O lasi in jur de jumatate de ora. Nu miroase prea frumos, dar cel putin pentru mine da rezultate. happy

| sweet moon a răspuns:

Si eu am aceeasi problema ca tine incearca cu otet sau zeama de lamaie

| ka2 a răspuns:

Nu raspund celor care nu sunt logati!

| ka2 a răspuns:

Nu raspund celor care nu sunt logati! din nou!

| moonY a răspuns:

Clateste'l cu apa rece sau apa+lamaie sau apa+2 linguri otet

| cutza a răspuns:

Incearca in apa de clatire sa adaugi putin otet de miere (2 linguri la un litru) dupa care clatesti bine si crede-ma vei avea un par stralucitor! Mai stiu si un truc:fa un1/1.5l de cafea tare dupa care cind se face calduta inmoaieti parul uscat in ea si lasa-l asa vreo 20 min dupa care clateste! vei avea un par frumos si stralucitor care va mirosi placut a cafea! Insa precizez ca cafeaua iti inchide putin parul asa ca daca esti blonda sau roscata incearca 1 varianta!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună.
Încearcă un șampon, balsam și o mască pentru păr gras cu rol de hidratare.
Se găsește la Plafar o gamă variată pentru păr.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Incearca " Lotiunea cu petroleum " de la Farmec, Gerovital. E foarte buna.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Masca de par Kalos happy!