| anonim_4396 a întrebat:

Nu stiu ce sa mai incerc sunt baiat si am parul lung cam de 25 de centimetrii si este blond si subtire si se ingrasa foarte foarte repede de 1 an tot caut ceva si tot nu reusesc de exemplu ma spal azi maine se ingrasa iar poimaine este deja dezastru trebuie sa il prind straight face am citit pe net ca parul blond asa pateste dar ce sa mai incerc am incercat lamaine tratamente tot nimic straight face am luat si sampoane pentru par gras tot nimic straight face nu ma judecati ca am parul lung asa imi placewinking dau funda cine ma ajuta multumesc.

1 răspuns:
| Mihaela1964 a răspuns:

Incearca sa te speli cu sapun de casa bine facut(nu ce-i pe piata), clateste-te cu apa in care pui otel alimentar(la 10 litrii o ceasca de otet).