| cristincicc a întrebat:

Ce pot face? Parul meu se ingrasa foarte repede.
trebuie sa mi-l spal in fiecare seara... sad sad

Răspuns Câştigător
| Vali87 a răspuns:

Trebuie sa gasesti un sampon care sa se potriveasca parului tau, eu am incercat Squanorm -Ducray si Alpecin, ambele pentru par gras si nu si-au fc nici un efect. Asa sampoane pentru par gras mai sunt Vichi Dercos, Sabal, Alpecin - sunt doua pentru par gras, Apivita, Foltene, Herboschopy si cam atat. Chestia e ca sunt cam scumpe si sa dai 30 40 RON pe unul si sa nu isi faca efectul e nasol. Poti sa nimeresti unul de la care nu faci matreata si te speli o data la 3 seri. Eu asa fac cu Squanorm si e cat de cat ok. Dc te duci la dermatolog tot pe incercate ti le da.
Referitor la cele obisnuite Pantene Prove, Head & Sholders, Syoss nu prea ti le recomand dar dc esti tentata poti incerca

1 răspuns:
| cristinna23 a răspuns:

Nu te spala in fiecare seara ii vei face si mai mult rau, incearca sa te speli de 2 ori pe saptamana