| lavynya1 a întrebat:

Cum sa fac sa nu ma mai irit pe picioare cand ma epilez cu bicul.Mentionez ca am folosit si ceara insa vara este foarte dificil sa astepti sa creasca firele si este inestetic.Asa,mai bine folosesc bicul ca sa am mereu pielea fina, in schimb imi apar bubite rosii.Si daca ma dau cu crema mi se accentueaza si mai tare.Cel mai bun raspuns,FUNDA,restul, FOLOSITOR

Răspuns Câştigător
| DeyutZZZa22 a răspuns:

Draga mea, si eu tot bicul il folosesc, dar inainte sa ma epilez ma ud pe picioare cu apa si dau cu gel de dus dove si apoi dau cu bicul si nu am nici o treaba, incearca:*

| lavynya1 explică (pentru DeyutZZZa22):

Am mai folosit Dove dar nu pot sa imi dau seama daca m-am epilat atunci cu el.O sa incerc asa.Te anunt diseara raspuns.mersi:*

| DeyutZZZa22 a răspuns (pentru lavynya1):

Sper sa iti fie de folos si in legatura cu crema, eu tot de la dove folosesc imediat dupa ce ma epilez si imi face foarte bine...

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Tzukushi a răspuns:

Uremeaza acesti pasi si vezi daca functioneaza

http://www.sfaturilemariei.com/iritare-dupa-epilare/

.

| Martac_Andreea_1996 a răspuns:

Baa nu se spune bic se spune big. Probleme cu gramatica!