| Mocanu` mircea a întrebat:

Cum sa faci parul sa creasca mai repede si mai des?

Răspuns Câştigător
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Parul are ritmul sau de crestere! Nu il poti grabi prea mult sa creasca! Daca te nasti cu o anumita structura a parului..., nu prea ai cum sa-l schimbi...

4 răspunsuri:
pupimik
| pupimik a răspuns:

Daca te dai cu ulei de ricin la radacinile parului...si iti masezi scalpul cu ulei... ti se va indesa si creste mai repede

| jolie_3446 a răspuns:

Iti dai cu ulei de ricin la radacina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Operatii estetice, rezolva tot. Tehnica de transplant de par e destul de dezvoltata si o sa ti-l faca cat de des vrei tu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca daca te tunzi zero ti se indeasa parul, e adevarat?