| catalinnnna a întrebat:

Cum sa imi incretesc parul cu bere. please ajutati-ma crying
de care bere trebuie sa folosesc? aceea cu alchool nu deterioreaza parul? sau trebuie sa o fierb? sau sa cumpar bere fara alchool? please ajutati-maaacrying

1 răspuns:
| adina1234 a răspuns:

Nu e nevoie de bere ca sa ti faci parul cret, trebuie doar sa te speli pe par si sa -l usti dupa aceea sa-ti dai parul cu spuma de par de la london si sa-l faci cu ondulatorul. Eu am parul drept de cand m am nascut si asa procedez cand vreau sa mi-l fac cret.