| xXWhisperOfLoveXx a întrebat:

Buna astazi trebuie sa merg la o petrecere in pijamale dar mama nu ma lasa ce sa facc crying( please ajutati-maaa. fundita

Răspuns Câştigător
| kindy => andra a răspuns:

Iti trebuie niste motive bine intemeiate: de exemplu: ii spui ca e o pr foarte buna si ca trebuie neaparat sa te duci deoarece apoi se va supara pe tine.sau o pui pe mama ta sa o sune pe mama prietenei tale ca sa se asigure ca totul va fi OK.big grin sper ca o sa te duci la petrecerehappy

2 răspunsuri:
| Happyness a răspuns:

Spune-i ca nu ti se va intampla nimic doar sunteti intre prietene si ca poate suna la respectiva acasa sa vada daca esti acolo. daca chiar nu vrea are motivul ei de ingrijorare poate esti mai mica, stie ea ce stietongue

| xxx_3788 a răspuns:

Asculta-ti mama!