| roxanitta a întrebat:

Cum sa ma vopsesc oare? am parul saten!

Răspuns Câştigător
| fgsdfgdfgdsfgfd a răspuns:

Cel mai bine e roscata.Dar eu iti recomand sa iti faci foarte multe suvite blonde printre el, arata superb in loc sa-ti vopsesti tot parul.

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu-ți strica nuanța naturală a părului.
Pa, pa.

| hkr a răspuns:

Roscata.daca ai si ochii verzi e perfect. :dd

| DdDiX a răspuns:

Încearcă ori roşcat, ori brunet.
Dar cel mai bine ar fi să nu te vopseşti deoarece de fiecare dată când îţi va creşte părul v-a trebuie să te vopseşti iar. Plus că dacă îl tot vopseşti părul tău se va arde şi nu are un aspect deloc plăcut. :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fă-ţi ombre.

P.S:Ai greşit categoria.

| lullaby23 a răspuns:

Caramel inchishappy

| coco4000 a răspuns:

Am vazut ca la moda sunt suvitele pe culori diferite albastru, verde sau te vaci roscata sau roz am mai vazut prin oras

| alinutzaali a răspuns:

Cu ce culoare iti vine bine!