| anonim_4396 a întrebat:

Ce sa fac sa imi creasca unghiile mai repede? Ca atunci cand cresc un pic, deja se distrug se desfoliaza... sad. Ceva in mod natural facut in casa, nu cumparat ca nu am bani sad.

4 răspunsuri:
| Noname_4058 a răspuns:

Jeam de lamaie le intareste si le ajuta sa fie mai greu de agatat, plus de asta ai putea sa incerci in timp ce-ti cresc sa le dai cu lac sau oje pentru a se mentine, mult succes;-)

| opium a răspuns:

Unghiile se EXFOliaza.

| marya99 a răspuns:

Ceva facut in casa nu exista dar poti sa le ceri parintilor bani(20-25 lei)pentru ati cumpara ceva care te va ajuta

| michelle_4506 a răspuns:

Ceva natural nu casa nu cred ca exista dar poti sa iti iei un intaritor de unghi sau sa iti sai constant ca oja pe ele.