| Deutza_1234 a întrebat:

IMi putesi zice cum sa imi fac parul ondulat cu placa... am si ondulator este ca unu feon cu cap de ondulator are mai multe "caopuri" ca sa zic asa dar merge pe baza de aer rece sau cald tar e mi-am facut parul de 5-6 ori cul el dar trebuie sa il am ud daca nu nu prea rezista.Imi putezi zice var rog. repet parul ondulat cu placa

1 răspuns:
| Roxx_1761 a răspuns:

Pai simpluhappy.Pui firul de par pe placa si apoi o invarti ca la ondulator si apoi dai cu fixativ si stabig grin.Eu Eu asa imi facbig grin