| ancaanca a întrebat:

Cum sa imi fac parul sa stea mai ondulat.
fara placa sau ondulator tongue

Răspuns Câştigător
| Madda a răspuns:

Pe bigudiuri:-D
Sau moatebig grin

9 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Te culci cu părul ud sau imediat după ce faci baie, ţi-l prinzi sus şi laşi nişte şuviţe pe alături. A doua zi îl ai ondulat.

| BellyGiggling a răspuns:

Buna anca!
Pai dupa ce iti faci baie il stergi cu prosopul atat cand sa nu curga apa siroaie.
apoi o sa faci asa http://www.youtube.com/watch?v=WoZ2QGq0n4A&feature=fvwrel
doar ca poti folosi cu bucati de material daca nu ai hartie:)
va dura si a 2a zi poate chiar si a 3a:)
fundita:D?

| Iasmiine a răspuns:

Dupa ce faci baie seara, iti imparti parul pe sectiuni adica in suvite. Si iti impletesti toate suviele si dimineata ti le desfaci. Sau iti poti face coc, si sa til lasi maxim 1 zi. Sau sa-ti bagi permanent.

| Roxy9809 a răspuns:

Dupa ce faci baie,iti stergi parul,dar nu de tot, trebuie sa-ti fie umed, ti-l impletesti in multe codite si il masi pana dimineata.

| JustSimple a răspuns:

Cu moate.

| moriordie a răspuns:

Poti sa til pui pe moate/bigudiuri happy

| SunshineLove a răspuns:

Dupa ce ti'l speli...il usuci dar nu in totalitate si ti'l prinzi in coc cam vreo 3h cel putin as putea zice, dar mai bine mai mult decat mai putin, nu?winking /zi/noapte. dupa care ti'l desfaci.ti'l aranjezi pic si ti'l dai cu fixativ...Gata de party?winking

| MalinaAndreea a răspuns:

Hello...pai cumpara-ti d la magazin niste bigudiuri sau puneti-le p moate!

| phebe a răspuns:

Poti folosi moatele facute din hartie eu le folosesc si imi sta super parul papa.