| emilia2000 a întrebat:

Cum sa postez o poza la cineva pe facebook?sadnu reusesc.nu imi apare poze pe care vreau so postez...cum trebuie sa fac?:dlove struck

Răspuns Câştigător
| AdiSR a răspuns:

Mergi pe poza care vrei să-i dai share, apeşi share şi ţi se v-a deschide o fereastră. În drept cu share faci click şi bifezi "On a friends wall". Iar unde scrie "Type friends name" completezi cu numele celui care vrei să-i trimiţi poza

2 răspunsuri:
| ICanSeeAll a răspuns:

Intri pe wall-ul acelei persoane si apare sa scrii ceva sus. Langa e ceva gen"add photo/video".

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/