| rihanna7865 a întrebat:

Cum sa scap de burta fara abdomene? si in cat timo? dau fundita

2 răspunsuri:
| Tibi1999 a răspuns:

Mananci echilibrat. daca ai nevoie sa slabesti inseamna ca nu prea te abtii de la mancare. deci uite un stil : 2 carnati prajiti+orez+amestec mexican+rosii. apoi incerci sa mananci o fructa seara si intr-o luna poti da mult mai mult decat crezi. P.S. nu te cantari deloc ci doar dupa 1 luna daca respecti programul si la scoala doar niste sanwichuri

| Elsior a răspuns:

Mananci doar 2 mese pe zi, in loc de 3.
Eu asa am reusit happy